Prodej nových VZV

Nabízíme celou škálu vysokozdvižných vozíků - vysokozdvižné vozíky různých nosností, typů i druhů pohonu. V naší nabídce naleznete vysokozdvižné vozíky 3-kolové a 4-kolové s elektrickým pohonem, vysokozdvižné vozíky s LPG pohonem nebo dieselové vysokozdvižné vozíky ve variantě hydrostatické či hydrodynamické. Jsme schopni Vám nabídnout nové vozíky značky Toyota, Nissan, Hyundai, Capstan nebo Eurolift.

Samozřejmostí je poradenství, mobilní i pevný servis, nabídka náhradních dílů a příslušenství. Nabídka je doplněna o použité vysokozdvižné vozíky či vysokozdvižné vozíky repasované. Naše akreditované školicí středisko nabízí školení se závěrečným přezkoušením a udělením řidičského průkazu k řízení manipulačních vozíků, přezkoušení nebo možnost rekvalifikace.

 

2

3-kolové elektrické vysokozdvižné vozíky

Modelová řada 3-kolových elektrických vysokozdvižných vozíků CESAB - to jsou prvotřídní manévrovací schopnosti ve spojení s kompaktním dizajnem, pro všestranné využití.

3

4-kolové elektrické vysokozdvižné vozíky

Pro maximální přizpůsobení Vaším požadavkům na manipulaci, vytvořil CESAB 5. modelovou řadu 4-kolových elektrických vysokozdvižných vozíků.CESAB série 48V a 80V nabízí možnost výběru z maximálních nosností od 1500 kg do 8500 kg.

4

Hydrodynamické motorové vysokozdvižné vozíky

4-kolové motorové vysokozdvižné vozíky CESAB s hydrodynamickým měničem, byly navrženy pro těžké každodenní manipulace. Silné, výkonné a spolehlivé, vždy připravené splnit každý úkol.

5

Hydrostatické motorové vysokozdvižné vozíky

4-kolové motorové vysokozdvižné vozíky CESAB s motorem s hydrostatickou převodovkou nabízí modely o nosnostech od 1500 kg do 8000 kg. Výkonný a spolehlivý vysokozdvižný vozík, vhodný pro každodenní manipulaci.


Školení obsluhy VZV
736 799 992 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nikol Růžičková

Rychlé kontakty

Servis a prodej VZV
603 272 663 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Radim Matějček

Náhradní díly
603 156 530 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Slatinský

IČO: 29391059

DIČ: CZ2939105

O VZV externí servis

Zajišťujeme veškeré služby v oblasti vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Prodej nové a použité techniky, školení obsluhy, servis a opravy a další...

Kontakt - servis a prodej

Radim Matějček

tel:    603 272 663

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt - náhradní díly

Petr Slatinský

tel:    603 156 530

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vozik